O NÁS

No.1 Lash Bar bol založený v roku 2014 s cieľom, ktorý sa neskôr premenil na poslanie, poskytovať ženám to najlepšie čo trh v oblasti predlžovania, zahusťovania a úpravy rias prináša. 

V No.1 Lash Bar pracujú len profesionálne lash stylistky, ktoré majú za sebou roky praxe, odborný prístup a zmysel pre detail. Práve preto sa Naše klientky môžu spoľahnúť, že dostanú konzistentné a kvalitné služby pri každej návšteve nášho salónu.

Na dosiahnutie bezchybného prirodzeného vzhľadu na aplikáciu používame iba prémiové umelé norkové mihalnice a certifikované lepidlá a produkty najvyššej kvality.

Dvojročné pôsobenie v Austrálskom Studiu Lash v Sydney, mi vnuklo nápad otvoriť tento prvý špecializovaný salón na predlžovanie rias aj na Slovensku a slovenským ženám tak priniesť všetky služby a trendy v oblasti predlžovania rias, ktoré sú vo svete ženám tak dostupné a bežné.

Tím kvalifikovaných, skúsených a talentovaných Lash stylistiek, nadšenie a vášeň pre našu prácu, precíznosť a zmysel pre detail, vysoká kvalita produktov, ktoré používame sú nepochybne dôvodom toho, že sa k nám naše klientky každý mesiac rady vracajú.

AJ VY TÚŽITE PO NÁDHERNÝCH RIASACH, KTORÉ PODČIARKNU VAŠU ŽENSKOSŤ? A ČO TAK SA S NIMI KAŽDÉ RÁNO PREBÚDZAŤ A UŠETRENÝ ČAS INVESTOVAŤ NIEKDE INDE? ​KLIKNITE PRE VIAC INFORMÁCIÍ O TOM, AKO PRACUJEME

​​Prvým krokom bude “zhmotniť” Vašu predstavu o tom, ako by Vaše oči s novými riasami mali vyzerať.
Do úvahy vezmeme či máte rady skôr naturálny, alebo výraznejší vzhľad, veľkosť a tvar Vašich očí a očných viečok, taktiež či sa jedná o jednorazovú príležitosť, alebo si chcete uľahčiť Vašu dennú make-up rutinu.
Konzultácia väčšinou nezaberie viac ako 10 minút a po výbere vhodného typu syntetických rias pristúpime k ich aplikácii, ktorá je pre mnoho našich klientok prijemným relaxom.

Samotná aplikácia syntetických rias je zdĺhavejší proces a my sa vždy snažíme odviesť precíznu a kvalitnú prácu. Preto nás poteší, keď si na ňu vyhradíte dostatočný čas. Koniec koncov je to Váš čas na oddych, po ktorom sa preberiete odpočinutejšia, spokojnejšia a zaručene s krásnymi novými riasami:)

Ak máte akékoľvek otázky, na ktoré ste na našej stránke nenašli odpovede – napíšte nám prosím, alebo zavolajte. Rady Vás zasvätíme do umenia predlžovania a zahusťovania rias, ktorému sa venujeme už pár rokov, pričom neustále sledujeme nové trendy, techniky a produkty, ktoré prichádzajú na tento rýchlo sa vyvíjajúci trh.

NÁŠ TEAM

JANKA

Vyštudovala Univerzitu Komenského – fakultu manažmentu a predlžovaniu rias sa po kurze na predlžovanie rias začala venovať ako svojmu hobby, ktoré sa neskôr stalo jej vedľajším príjmom.V roku 2012 a 2013 pôsobila v Austrálii, pracovala v Austrálskom salóne Studio Lash v Sydney, kde pracovala na pozícií manager, lash technician and lector. Tu si rozšírila aj svoje vzdelanie v oblasti predlžovania a zahusťovania rias a získala ďalšie certifikáty.

​Po návrate na Slovensko v roku 2014 si doplnila svoje kozmetické vzdelanie v agentúre AMOS-K, kde získala osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania Kozmetik-Kozmetička . Veľká chuť po novej výzve, vízia a skutočnosť, že môže ženám aj u Nás poskytnúť službu na profesionálnej úrovni, ju priviedla k myšlienke otvoriť prvý špecializovaný salón na predlžovanie rias na Slovensku.

NATÁLIA

Je skúsená profesionálna lashstylistka pôvodom z Ukrajiny s 13 ročnou praxou v oblasti predlžovania a zahusťovania rias. Predtým ako prišla na Slovensko pôsobila ako lashstylistka a lektorka v salóne v Kyjeve. Je víťazkou mnohých súťaží v predlžovaní a zahusťovaní rias. Absolvovala množstvo školení a workshopov, čo z nej robí skutočnú profesionálku v tomto obore.​

ANASTÁZIA

Anastázia, skúsená lashstylistka so šesťročnou praxou v oblasti predlžovania rias, začala svoju vášeň objavovať už vo svojich 14 rokoch, a to rozhodnutie sa stalo jedným z najlepších v jej živote. Z počiatku bolo predlžovanie rias len záľubou, no časom sa premenilo na prácu, ktorá ju napĺňa radosťou a uspokojením. Miluje nové nápady a moderné štýly v tejto oblasti.

V No.1 Lash Bar kladieme dôraz na to aby v salóne pracovali len kvalifikované Lash stylistky s dlhoročnou praxou . Aj preto sa môžete spoľahnúť na to , že zo salónu odídete spokojní a s riasami, ktoré doplnia Vašu jedinečnú štruktúru tváre.

OSTAŇME V KONTAKTE