VOLUME LASHES​

Technika Volume Lashes (správne Russian Volume Lashes) vznikla v Petrohrade v roku 2011. Ide o najzaujímavejšiu metódu predĺženia a zahustenia rias, pomocou aplikovania veľmi tenkých, jemných a odľahčených syntetických rias na prirodzené riasy, ktoré vzhľadom na ultra ľahkosť použitého materiálu riasy nezaťažujú.

Volume Lashes boli navrhnuté v prvom rade pre vytvorenie objemu a to spôsobom, ktorý nezaťaží a nepoškodí prirodzené riasy. Výsledkom budú krásne husté riasy, ktoré sú pocitovo veľmi jemné, ale zároveň môžu pôsobiť prirodzene, čo je dnes najčastejšia požiadavka našich klientok.

Technika aplikácie Volume je skutočne variabilná a záleží na zámere klientky či by chcela aplikáciou docieliť prirodzený, alebo výrazný vzhľad. Napr. klientky, ktoré majú vlastné riasy prirodzene redšie môžu metódou Volume dodať svojim riasam žiadaný objem.   

AKÝM SPÔSOBOM? 
Lash stylistka si pomocou pinzety vytvorí z odľahčených rias o hrúbke 0,03mm/0,05mm/0,07mm až 0,10mm tzv.fans (vejárik), ktorý následne nalepí na takmer každú jednu prirodzenú riasu. 
Počet syntetických norkových rias, ktorý sa nalepí na prirodzenú riasu bude závisieť od požiadaviek klientky, a tiež od kvality jej prirodzených rias. Vo všeobecnosti môže ísť o počet od 2 až po 10 a viac syntetických rias na jednu prirodzenú riasu (z tohto titulu vzniklo označenie 2D, 3D, 4D…viac D).

Dĺžky syntetických rias sa používajú, takmer ako pri 3D Lashes v rozmedzí od 6mm – 16mm. 

AKO DLHO TRVÁ APLIKÁCIA VL? 
Nový set VL trvá približne 2 – 2,5 hod, doplnenie rias cca 2 hodiny.

Nový set Mega VL (od 5 a viac syntetických rias na jednu prirodzenú riasu) trvá približne 2,5 – 3 hodiny, doplnenie rias cca 2 – 2,5 hodiny.

Záleží predovšetkým od požiadavky klientky ako husté by riasy chcela mať, a tiež od počtu jej prirodzených rias. 

AKO DLHO VYDŽIA VL?
VL majú životnosť cca 4 – 5 týždňov. 

OBJEDNAJTE SA NA KONZULTÁCIU

NAŠE ĎALŠIE SLUŽBY

CLASSIC 3D LASHES

VIAC INFORMÁCIÍ

VOLUME LASHES

VIAC INFORMÁCIÍ

HYBRID LASHES

VIAC INFORMÁCIÍ

LASH BOTOX​

VIAC INFORMÁCIÍ

LAMINÁCIA OBOČIA

VIAC INFORMÁCIÍ

ÚPRAVA A FARBENIE OBOČIA

VIAC INFORMÁCIÍ

NEZÁVÄZNÁ KONZULTÁCIA

OBJEDNAJTE SA

POTREBUJETE VIAC INFORMÁCIÍ? KONTAKTUJTE NÁS